Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-=| IBUKKIT |=- [Z] [1.6.4] [1.7.2] [1000 SLOTÓW] [SURVIVAL] [SYSTEM STATYSTYK] [AUTORSKA MAPA] [AUTORSKIE PLUGINY] [ZAAWANSOWANE GILDIE]


xNice

Na jaką Wersje Mamy Otworzyć Serwer :) ?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 1.7.2 czy 1.6.4 ??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1032850-0-53238400-1384362691.png

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Vfzd.png Xfzd.png Zfzd.png

Szukasz idealnego serwera do gry ze znajomymi?

Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

iBukkit, to serwer tworzony dla Was z dbałością o najmniejsze

szczegóły, dzięki czemu masz pewność, że poziom rozgrywki będzie

najwyższy, a przygody, które przeżyjesz niezapomniane!

== GOTOWY NA PRZYGODĘ?! ==

W takim razie dołącz już teraz i pokaż, że jesteś najlepszy!

START SERWERA : 22.11 | 19:00 (PIĄTEK)

Phzd.png

» ADRES IP : sv.ibukkit.pl

» TYP : Survival/Gildie

» SLOTY : 1000

» AUTORYZACJA : no-Premium

» WERSJA : 1.6.4

rjzd.png

SPOŁECZNOŚĆ

Gracze to dla nas rzecz priorytetowa.

Wspólnie dbamy o to, aby na serwerze atmosfera była jak najlepsza

i abyśmy wspólnie tworzyli jedną wielką społeczność. :-)

Wasze zdanie i propozycje dotyczące serwera są dla nas bardzo

ważne dlatego udostępniamy dla Was FANPAGE na którym pojawiają

się najświeższe informacje oraz forum oparte na legalnym silniku IP.Board!

WYDAJNOŚĆ

Denerwują Cię lagi u konkurencji? Masz tego serdecznie dosyć?
U nas tego nie doświadczysz nigdy, nawet przy dużej ilości graczy.

Posiadamy maszynę opartą o super szybkie dyski SSD,

16GB RAMu DDR3, oraz 8-wątkowy procesor Intel Xeon. Jakby tego było mało

korzystamy z całkowicie modyfikowanego silnika, który wspiera wiele rdzeni, oraz

wydajniej generuje chunki, a itemy od razu wpadają do Twojego ekwipunku.

STRONA WWW

My nie ograniczamy się tylko do wtyczek na serwerze.

Nasza zaawansowana strona internetowa jest połączona niemal całkowicie

z serwerem, dzięki czemu korzystając z danych podanych przy rejestracji na stronie

sprawdzisz statystyki gildii, zaawansowane dane dowolnego gracza

np. wykopane surowce, czas spędzony na serwerze.!

Możesz też odzyskać swoje konto, lub zatwierdzić je

jako konto Premium łącząc się automatycznie z serwerami Minecraft.NET. :-)

DODATKI

Jesteśmy świadomi, że tradycyjny tryb rozgrywki Survival może się

po czasie znudzić. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom takich graczy i jako

wprowadzamy na serwer oryginalne dodatki np. automatyczne parkoury,

na których możesz zdobyć dodatkowe nagrody.

fnzd.png

Pewnie zastanawiasz się kim w ogóle jesteśmy

i czy warto zaufać właśnie nam...

Tak więc jesteśmy grupą ludźmi z niezwykłą pasją do Minecrafta. ;-)

Serwer tworzymy z największą starannością i dbałością o szczegóły.

[WŁAŚCICIEL] : Niceriot

[WŁAŚCICIEL] : AramekPL

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Copyright © by xNice.

Wszystkie prawa zastrzeżone!

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Zagram :) Jest jakaś rekrutacja?

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Zagram :) Jest jakaś rekrutacja?

Tak Będziemy rekrutować ChatModeratorów oraz Helperów :)

Rekrutacja odbędzie się najprawdopodobniej dzień przed otwarciem :)

 

 

Pozdrawiamy.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Ehh, Avaterys i te jego multikonta...

Avaterys to mój Kolega :))

 

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Avaterys to mój Kolega :))

 

Pozdrawiam.

No to fajny jesteś kolegą, podpisując się pod jego reklame..

20.10.2013, godz 00:54 - rejestracja na MPCForum.pl

21.10.2013, godz 21:22 - 100 postów <3

Opublikowano

No to fajny jesteś kolegą, podpisując się pod jego reklame..

:)

 

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

Reklama xminers, pewnie konto powiazane z Avaterysem.

Nie :))

 

Pozdrawiam.

Chcesz pogadać ze mną!? Jak tak to TS: ts3.polserw.pl:1234

 

Opublikowano

@xNice moim zdaniem powinniście odświeżyć całą reklamę. Nie piszecie co jest z serwerem, żadnych informacji o starcie.

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Witam,

bez zbędnych zdań przejdę do rzeczy. Więc zaczynajmy. Serwer ma mieć 1000slotów, ale po co komu tyle slotów? Jeżeli tyle osób będzie grało to super, ale miłych lagów życzę na serwerze, bo będą one, ale to na pewno bez dwóch zdań. Jeżeli stawiasz serwer to lepiej postawić te 200slotów-300slotów max, ale mieć więcej GB na gracza, a sloty zawsze w ostateczności można zwiększyć przecież to nie problem, ale róbcie jak uważacie ja nie jestem "Właścicielem". Przejdźmy dalej. Prezentacja można powiedzieć poprawna ponieważ jest w niej zawarte wszystko co powinien wiedzieć gracz o serwerze, ale mi brakuje tego czegoś w tej prezentacji. Można powiedzieć że chodzi o scr. Idziemy jeszcze dalej. Serwer według mnie padnie po kilku dniach powód jest jeden główny, ale przekonacie się sami :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...